Serwis -

BRAMA DO INFORMATYCZNEJ SATYSFAKCJI

SERWIS KOMPUTERÓW, NOTEBOOKÓW I DRUKAREK

Nasze centrum serwisowe oferuje kompleksowe usługi naprawy i konserwacji komputerów, notebooków i drukarek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi zapewniamy profesjonalną obsługę i szybką diagnozę usterek.

Nasi specjaliści są w stanie naprawić problemy związane ze sprzętem komputerowym, od usunięcia wirusów poprzez wymianę uszkodzonych podzespołów, aż po konfigurację i instalację oprogramowania. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali sprawnie działający sprzęt, gotowy do długotrwałego użytkowania.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi naprawy i konserwacji drukarek różnego rodzaju. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się sprawnie działającą drukarką!

Nasz serwis gwarantuje szybką realizację zleceń i atrakcyjne ceny napraw, dostosywane do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy pewni, że nasze usługi sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagajacych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się o naszym profesjonaliźmie i wysokiej jakości świadczonych usług.

Cennik

50PLN*
100PLN*
150PLN*
150PLN*
80PLN*
100PLN*
DIAGNOZA
INSTALACJA SYSTEMU ORAZ STEROWNIKÓW
INSTALACJA SYSTEMU Z PRZENOSZENIEM DANYCH
KONSERWACJA
CZYSZCZENIE Z WIRUSÓW
STANDARDOWA USŁUGA
(SPRAWDZANIE SYSTEMU POD KĄTEM BŁĘDÓW, TESTY SPRZĘTOWE USUWANIE
ZŁOŚLIWEGO OPROGRAMOWANIA I WIRUSÓW, WYMIANA CZĘŚCI)
Scroll to Top